יום שני, 24 במרץ 2014

סרטונים מעניינים מהתקופה האחרונה ברשת

נתחיל ברולרים חדשים שיוצאים לשוק:
ACCURATE SR-6

אישית חיכיתי הרבה זמן ליציאת הרולר הזה ,בארץ חברת אקיורט לא כל כך מוכרת אם כבר רק כיצרנית רולרים שוכבים לסירות ,בטח שלא כיצרנית רולרי ספינינג.
מי שלא מכיר ,אקיורט היא חברה אמריקאית אשר מרב פעילותה הוא בחריטה וכירסום של חלקי אלומיניום במכונות CNC.
החברה מייצרת גם חלקים למטוסי קרב כמו ה-F-18 וה-F-22 .
בכמה שנים האחרונות החברה נכנסה לייצור מכונות דייג תחילה רולרים שוכבים ולאחר מכן רולרי ספינינג.
בתחום הרולרים השוכבים מאז ההתחלה נחשבה אקיורט כאחת היצרניות המובילות ,היא גם היתה הראשונה בתחום שרשמה פטנט של קלאץ' כפול ,משני צדי השפולה יש דסקיות מה שנותן איזון טוב יותר ,חלוקת מאמץ והכי חשוב קלאץ' מהחלקים בתעשייה.
סדרת רולרי הספינינג שלהם נקראת TWINSPIN SR ובסדרה קיימים שישה גדלים ,רולרים אלה נכנסים בקטגוריה של הטופ ,קצת פחות מהסטלות והסלטיגות.

עד היום רולרים אלה התאימו יותר לדייג מסירות ,לג'יגינג ופופינג בגלל הגודל אבל ה-6 החדשה יכולה לעניין את ציבור המז'רז'רים ,רולר מקביל ל-4000 של שימנו.
הרולרים האלה יותר זולים מדגמי הדגל של שימנו ודיווה (סטלה FE,FI או ה-EXIST) -600 דולר לרולר במשקל של 280 גרם כולו אלומיניום חרוט ברמה תעופתית ללא כל מיני חלקי גרפיט ,קרבון או פלסטיק , קיבולת  של 280 יארד לחוט 15 ליברות בד,ועוד פרט חשוב מיוצר כולו בארה"ב.

קבלו סרטון הסבר על הACCURATE SR-6 החדשה:
 בכמה פוסטים קודמים שלי נתתי מידע ראשוני על השימנו סטלה FI החדשה לז'ירז'ור .
הסרטונים היו ביפנית ,השבוע הרולרים הראשונים הגיעו לשיווק בארה"ב ויש סרטונים יפים באנגלית על הרולר והשיפורים שבו.

קבלו ארבע סרטונים עם הסטלות FI החדשות בגדלים 2000 ,2500 ,3000 ו- 4000:הסרטונים הנ"ל מגיעים מערוץ ה-YOUTUBE של חנות ציוד דייג בארה"ב בשם J&H TACKLE אני אוהב את הסרטונים שלהם כי פרט להסברים הטובים ניתן לקבל פחות או יותר קנה מידה לגודל הפיזי של הרולר לפי היד של הבחור.
קישור לאתר החנות :סרטון נוסף מעניין שראיתי השבוע הוא סיור מודרך במפעל  המקלות של  ג'י לומיס בארה"ב כולל הסבר על כל תהליך היצור ומעבר בן כל העמדות במפעל.
ממש מעניין ולמדתי כמה דברים חדשים על ייצור של מקלות באיכות גבוהה.

בבקשה בשני חלקים:עד הפעם הבאה חברים.....

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה