יום שבת, 16 באוגוסט 2014

עדכוני חדשות דייג מהחודש המשוגע האחרון.....

טוב חברים רוחות הקרב נרגעו או שלא ומה לעשות צריך לחזור לחיים נורמאליים.....
נתחיל קצת מדיווחי דייג של חברי הצוות שלי ,אני אומנם התנזרתי מדייג בחודש המשוגע (גם בגלל שני ילדים קטנים בבית וגם מחוסר חשק כללי עקב המצב)  .

השנה מסתמנת כעונת ג'יג/פתיונות חי בכלל לא רעה בעומק .
הינה תוצאות של הסירה שלנו משבוע שעבר בדייג פתיונות חיים ,שני אנטיאסים יפיפיים שיצאו לידידנו ז'אן ז'אק (והיו גם בריחות) :
גם מהחוף יש חיים ועונת הסרגוסים מתחילה להתעורר ,שימו לב לסרגוס היפיפה הזה שיצא לאורי ברנס (אחד מיני רבים)  ,בומבה שקולה של 630 גרם על ציוד לייט בים פלטה:יש חיים בים!!


נמשיך קצת עם  צעצועים חדשים ונוצצים ,לפני כשבועיים ננעלה תערוכת ציוד הדייג הגדולה והמרכזית בעולם  ICAST 2014 בלאס ווגס .
אם כל הכבוד לתערוכות גדולות אחרות שמתקיימות באירופה או ביפן ,השוק הגדול בעולם לציוד דייג נמצא בארה"ב וכל היצרנים הגדולים משקיעים המון משאבים בתערוכה .
מה שתראו בשוק האמריקאי שונה ממה שתראו למשל בשוק היפני שקצב תחלופת הדברים שם היא מטורפת ,השוק האמריקאי פחות אוהב את הדברים האלה ולרוב תראו דגמים מותאמים ספציפית לשוק האמריקאי שירוצו כמה שנים טובות (יתרון למי שמחפש ציוד מוכח ואמין ולא כזה שמתחלף כמעט כל שנה).

חלק גדול מהמוצרים שמוצגים בתערוכה פחות רלוונטיים לשוק שלנו ,הרבה מאוד ציוד לדייג באס של המים המתוקים ,ציוד בייטקאסטיג ומאות דמויים וסיליקונים למטרה זאת ,לכן אני אנסה לברור מכל מאות המוצרים דברים שיותר יכולים לעניין אותנו בישראל.

מקווה שתהנו:

חדשים מבית דיווה:  

דגמים חדשים לשני רולרי ז'ירז'ור עד 200 דולר:


קצת דמויים חדשים:


החשמלית החדשה של שימנו לשוק האמריקאי (יכול להיות להיט למג'גג'גי ארצנו) :

חברת PENN עשתה בשנים האחרונות התקדמות גדולה עם מוצרים חדשים ואכותיים ביותר ברמת המחירים הבסיסית:

ה-PENN BATTLE החדש אחד מהרולרים הנמכרים ביותר שלהם:גרסת LONG CAST לסדרה המאוד מוצלחת שלהם ה-SPINFISHER V:גירסה חדשה לחוט berkley iron silk לוותיקים מביננו שיש להם זיכרון חזק ,חוט שמאוד אהבתי והסתובב בשוק לפני למעלה מעשר שנים:
חוט בד מעניין של חברת POWER PRO ,בחוט יש איזור מיוחד לקשירות ששם הוא לא מאבד את החוזק:
חברת אוקומה הפופולארית בארצנו בליין מכונות חדש ומרשים:
חברת קוונטום :

גדלים חדשים ל-CABO המוצלח:עוד קצת חדשים :

אבו גרסיה ברולר ז'ירז'ור ייעודי למים מלוחים ומחיר תחרותי:


עד כאן חברים ,טעימה ממש על קצה המזלג מהתערוכה המטורפת הזאת (מי שרוצה לראות עוד דברים מעניינים מספיק לכתוב בחיפוש של YOUTUBE
 -ICAST 2014 והוא ימצא כמות אדירה של סרטונים נוספים),מקווה שנהנתם עד הפעם הבאה.....

3 תגובות: